Speelschema C1 en D1.

Poule A D1: Poule B D1: Locatie:
Schoonhoven D1  1/3/0 Barendrecht D1  3/3/0
Bolnes D1  1/0/0 IJvv de Zwervers D1  0/0/0
Poortugaal D1  0/3/3 VOC D1  3/3/3
GHVV’13 D1  3/0/3 Pernis D1  0/0/3
16:15 Schoonhoven D1 Bolnes D1 1-1
16:30 Barendrecht D1 IJvv de Zwervers D1 3-0
16:45 Poortugaal D1 GHVV’13 D1 0-2
17:00 VOC D1 Pernis D1 3-0
17:15 GHVV’13 D1 Schoonhoven D1 1-4
17:30 Pernis D1 Barendrecht D1 1-3
17:45 Bolnes D1 Poortugaal D1 1-2
18:00 IJvv de Zwervers D1 VOC D1 1-3
18:15 Schoonhoven D1 Poortugaal D1 0-1
18:30 Barendrecht D1 VOC D1  2-0
18:45 GHVV’13 D1 Bolnes D1 1-0
19:00 Pernis D1 IJvv de Zwervers D1 3-0
Poule C D1: Poule D D1:
SVV D1  3/3/1 CKC D1  0/0/0
SV Charlois D1  0/0/0 Leonidas D1  3/1/3
Smitshoek D1  0/3/0 Dubbeldam D1  3/1/3
Excelsior’20 D1  3/0/3 Neptunus-Schiebroek D1  0/3/0
16:15 SVV D1 SV Charlois D1  2-1
16:30 CKC D1 Leonidas D1  0-1
16:45 Smitshoek D1 Excelsior’20 D1  0-1
17:00 Dubbeldam D1 Neptunus-Schiebroek D1  3-1
17:15 SVV D1 Excelsior’20 D1  1-0
17:30 Neptunus-Schiebroek D1 CKC D1 2-0
17:45 SV Charlois D1 Smitshoek D1 0-2
18:00 Leonidas D1 Dubbeldam D1 1-1
18:15 SVV D1 Smitshoek D1 0-0
18:30 CKC D1 Dubbeldam D1 0-3
18:45 Excelsior’20 D1 SV Charlois D1 1-0
19:00 Neptunus-Schiebroek D1 Leonidas D1 1-4
Halve finales
19:15 GHVV’13 SVV 0-2
19:30 VOC Dubbeldam 0-0 VOC wns.
Finale
20:15 VOC SVV 2-0
Poule A C1: Poule B C1: Locatie:
VOC C1  3/3/3 SHO C1  3/0/0
BZC/Zuiderpark C1  0/1/0 Neptunus-Schiebroek C1  0/0/0
Leonidas C1  0/1/0 TOGB C1  3/3/3
SVV C1  3/0/3 Excelsior’20 C1  0/3/3
18:15 VOC C1 BZC/Zuiderpark C1 3-1
18:45 SHO C1 Neptunus-Schiebroek C1 2-1
19:15 Leonidas C1 SVV C1 1-3
19:15 TOGB C1 Excelsior’20 C1 3-1
19:30 SVV C1 VOC C1 0-1
19:45 Excelsior’20 C1 SHO C1 1-0
19:45 BZC/Zuiderpark C1 Leonidas C1 1-1
20:00 Neptunus-Schiebroek C1 TOGB C1 0-2
20:00 VOC C1 Leonidas C1 3-0
20:15 SHO C1 TOGB C1 0-3
20:30 SVV C1 BZC/Zuiderpark C1 2-0
20:30 Excelsior’20 C1 Neptunus-Schiebroek C1 4-0
Poule C C1:
DHC C1  3/3/3
GHVV’13 C1  0/0/3
Barendrecht C1  3/3/0
Pernis C1  0/0/0
18:30 DHC C1 GHVV’13 C1 6-0
19:00 Barendrecht C1 Pernis C1 3-0
19:30 DHC C1 Pernis C1 8-0
19:45 GHVV’13 C1 Barendrecht C1 2-5
20:15 DHC C1 Barendrecht C1 4-1
20:30 Pernis C1 GHVV’13 C1 1-3
Halve Finale
20:45 TOGB Barendrecht Topsporthal 2 boven
20:55 DHC VOC Topsporthal 1 beneden
Finale
21:25 HF2 HF1 Topsporthal 1 beneden
Best gambling websites website